facebook  google  instagram logo  twiter  youtube  kozjolet678

Mentés

Mentés

Mentés

taborok

A Zalaerdő Zrt. két erdei iskolája, a csömödéri Zakatoló Erdészeti Erdei Iskola és az obornaki Nyitnikék Erdészeti Erdei Iskola idén nyáron közös táborokat szervez Obornakon.

Első erdei kalandtábor (pályázatos)

Időtartam: 2017. július 3–7.
Ár: 9.600.- Ft
Helyszín: Obornak, Nyitnikék Erdészeti Erdei Iskola és Erdei Szálló
Korosztály: 8-14 éves korig, fiúk-lányok
Felelős: Fűrné Kinsztler Anita (infó: 30/474-7281, Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát., Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)

Erdei tündértábor

Időtartam: 2017. július 31. – augusztus 4.
Ár: 26.000.- Ft
Korosztály: 8 éves kortól, lányoknak
Felelős: Povics Noémi (infó: 30/511-3213, Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát., Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)

Második erdei kalandtábor (pályázatos)

Időtartam: 2017. augusztus 14–18.
Ár: 9.600.- Ft
Korosztály: 8-14 éves korig, fiúk-lányok
Felelős: Molnárné Vitális Anikó (infó: 30/474-7281, Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát., Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)

A változtatás jogát fenntartjuk!

Pályázatos táboraink részletei ide kattintva tekinthetők meg!

Kapcsolat

cim fH-8800 Nagykanizsa, Múzeum tér 6.
tel f +36-93/500-200
mobil +36-30/474-2115
fax f +36-93/500-250
mail f  kozjolet@zalaerdo.hu

Partnerek

foldmuv.miniszterium 3   erdeiprogramok logo   kisvasútra fel logo 2   OEE logo1   KANIZSATV     amierdonk   filmtar   filmtar 2      balatonfelvidek     erdiszallas logo   Máv-Start zt   

Mentés

Mentés

Mentés