facebook  google  instagram logo  twiter  youtube  kozjolet345

architecture 1857175 1920

A ZALAERDŐ Zrt. (székhelye: Nagykanizsa, Múzeum tér 6.) építészmérnöki, építőmérnöki, vagy építész végzettséggel munkatársat keres projekt koordinátori feladatok ellátásához.

Feladatok:

  • A Társaság beruházásainak projektkoordinálása, amely magába foglalja a tervezők kiválasztását, konzultációk folytatását, kiviteli tervek elkészítésének felügyeletét, generálkivitelezők pályáztatását, a teljes kivitelezés projektvezetését, helyszíni kooperációkon való részvételt, pótmunkás ártárgyalások és garanciális bejárások megszervezését, egyszerűbb tervek elkészítése
  • Projektek műszaki folyamatainak szervezése, adminisztráció vezetése, teljesítések nyomon követése, igazolása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, partnercégekkel, hatóságokkal

Elvárásaink:

  • Felsőfokú építész-, vagy építőmérnöki végzettség
  • Magas fokú együttműködési készség
  • Magas stressztűrőképesség, terhelhetőség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Stabil MS Office ismeret, CAD ismeret

Amit nyújtunk:

  • Folyamatos képzési lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődés támogatására
  • Versenyképes alapjövedelmet és számos béren kívüli juttatást kínálunk

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot, de előny, ha van

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • Zala megye területe

Az alkalmas jelölt pályázatának beérkezését követően szerződést kötünk és a pályáztatást befejezettnek tekintjük.

Kapcsolat - Zalaerdő Erdészeti Zártkörűen Működő Részvénytársaság

cim f H-8800 Nagykanizsa, Múzeum tér 6.
tel f +36-93/500-200
mobil +36-30/474-2115
fax f +36-93/500-250
mail fzalaerdo@zalaerdo.hu

Partnerek

foldmuv.miniszterium 3         OEE logo1   KANIZSATV      filmtar   filmtar 2   zt    erdomezo           vadaszkamara1  amierdonk